Васильковская звезда детского телевидения

Rate this item
(2 голосов)

 Я вже вкотре переконуюсь у тому, що наше славне місто багате на молоді таланти.

 Після тріумфально - го виступу нашого земляка Воло -димира Твердохліба в програмі "Шанс" на телеканалі "Інтер", черга постала за іншим юним даруванням Васильківщини - учнем З класу ЗОШ № 2 Денисом Ополонцем, переможцем номінації "Кращий телеведучий» Дитячого Медіа - центру "Сімба"
  Офіційна церемонія нагородження з нагоди 5 - річного ювілею ДМЦ "Сімба" відбулася 11 березня 2007року, однак ми завжди пишатимемося тими, хто прославляє наш край, і ця гордість не має часових обмежень.
  "Вечірній Васильків" вирішив особисто звернутися до Дениса та його класного керівника Ірини Проколій, щоб дізнатися більше про юне дарування.
- Денисе, як ти потрапив на телебачення?
- Завдяки мамі. тату, братику, бабусі та дідусю. Я побачив оголошення, зателефонував за номером телефону і записався на кастинг до телекомпанії «Сімба». А потім мене обрали на роль телеведучого. Програма стартувала на телеканалі "Київ", проте вже з травня вона буде виходити на Першому Національному каналі.
-  Розкажи про дитячу програму Корпорація "Сімба"
- Знімаємося в Корпорації "Сімба", де я веду рубрику "Авто клас". А в програмі «Соники» ми розповідаємо казки. Поза програмою займаємося українською та російською мовами на уроках акторської майстерності, поліпшуємо сценічну мову.
- Хто тобі вручав нагороду?
- Телеведуча каналу "Інтер" Даша Малахова.
- Денисе, як ти проводиш вільний час поза стінами студії?
- Чесно кажучи, то навіть зі своєю студією я на відпочинку! Так, наприклад, минулого року ми разом відпочивали в м. Поморії, що знаходиться в Болгарії. Там ми проводили зйомки передач, концертні виступи для мешканців та гостей міста. Цього року ми також збираємося всією знімальною групою відвідати Поморіїє на запрошення міського голови цього міста.
  За словами класного керівника Ірини Володимирівни, Денис має великий хист до спілкування з людьми, до телебачення:
- Я з першого класу побачила у ньому артистизм. Коли Денис розповідає вірші , то можна почути всю виразність та почуття поезії. Денис навчається дуже добре, особливо гарно йому дається математика. З учнями він підтримує дружні та теплі стосунки. Всі були дуже раді за Дениса, коли він отримав нагороду.
    Тож, дорогі земляки, нам є ким пи¬шатися, потрібно тільки підтримувати кожного, хто хоче і може прославляти наше місто! А наостанок редакція "Вечірнього Василькова" щиро вітає Дениса і бажає йому й надалі отримувати нагороди в справі, яка робиться від усього серця і з повною самовіддачею. Успіхів!
Олексій Смашний

Оставить комментарий

*
*
*
Вы здесь: Отзывы Пресса о Симбе Васильковская звезда