Разжигаем солнце таланта

Rate this item
(3 голосов)

За результатами опитувань щодо обрання майбутньої професії, проведених серед васильківських школярів,виходить, що основними їхніми критеріями у виборі майбутньої справи є слава і гроші,які вона має принести.

 Тому бути лікарем, вчителем, юристом, економістом нині не є популярним: їхня робота непомітна та й життя у них не зіркове. Інша справа – президент, телеведучі, актори. Саме такі професії стали найпопулярнішими у молодих васильківчан. З телеекранів наші діти бачать красиве зіркове життя і вважають, що в акторів воно безтурботне та повне розваг і насолод.
Однак, не варто витати в хмарах. Якщо комусь навіть і вдасться здобути акторську спеціальність, найліпше, що чекає на таку людину в Україні - робота в театральних закладах. Більшості ж випускників доводиться перебиватися участю у рекламних роликах та бігати по усіляких кастингах, в надії колись - таки здобути роль у великому кіно.
Цієї осені для багатьох молодих васильківчан мрія стати телезіркою набула реальності. У місті відкрилась філія міжнародної дитячої громадської організації . На сьогодні акторські навички та уміння тримати себе перед телекамерою опановують уже 18 дітей. Їхні батьки переконані: навіть, якщо діти і не стануть зірками, то, принаймні, навчаться вільно та невимушено себе поводити,позбутися певних комплексів та опанувати культуру міжособистісного спілкування, а це знадобиться у будь-якій професійній сфері та у житті у цілому.. Про те, чому можна навчитися, відвідуючи , розповіла керівник Васильківської філії цієї організації Оксана Ополонець.
- Оксано Федорівно, як з'явилась ідея організувати філіал у Василькові?
- Київський дитячий медіа – центр «Сімба» нещодавно отримав статус міжнародної дитячої громадської організації. Їхні осередки є в Болгарії та Білорусі. На сьогодні відкрились філіали у декількох регіонах України, у тому числі і у Київській області. Мій син з 5 років навчався та брав участь у зйомках телепрограм .Я як мама була задоволена формуванням його особистісних якостей, розвитком його творчих здібностей та мислення, зростанням впевненості у своїх силах,поваги до себе та оточуючих. Тому коли у цьому році Президент Асоціації Олег Кормилець запропонував мені організувати філію у Василькові, я відразу погодилася, зважаючи на благотворний вплив цієї справи для багатьох творчо обдарованих та не розкритих на сьогодні діток. І от у вересні у нас відбувся перший відбір дітей віком від 5 до 14 років для підготовки до участі у телепрограмах «Сімби».
- Чому навчають дітей у ? Як часто проходять заняття?
- Заняття з акторської майстерності, сценічної мови та відео-клас проходять по п'ятницях та суботах. Заняття ведуть викладачі Анастасія Скляренко та Наталія Дивна. Вони талановиті молоді і перспективні спеціалісти,які бажають удосконалювати свої напрацювання. Тому діти їх легко сприймають. На заняттях з акторської майстерності вчать скоромовкам, правилам сценічної мови, діти вчать і цитують уривки з текстів, тренуючи та розвиваючи цим пам’ять. Заняття проводяться в ігровій формі, яка доступніше сприймається дітьми. Зокрема, діти тренуються тримати себе вільно перед телекамерою. - Зйомки яких програм ви встигли провести за два місяці роботи? Нещодавно ми проводили зйомку рубрики . У ній цікаво та по-дитячому весело розповідається про історію нашого міста. Зйомки проходили у центрі міста, на Валах та у дитячій бібліотеці. Діти, а саме юні актори – кореспонденти: Нікіта Євсеєв, Валерія Кутузова, Денис Кондратюк, Єгор Курищенко, Наталія Добровольська брали інтерв’ю у маленьких археологів Миколи та Юри Коденьових, професорів з історії Дениса Ополонця, Анни Камишенцевої та професорів з біології Карини Тютюнікової, Марії Юдицької. Найменшими акторами відбулись Ксюша Захарчук та Денис Павлушкін. А висвітлювали новини наші найчарівніші ведучі Евеліна Пазюра та Діана Сініцина. Програму про Васильків найближчим часом можна буде побачити на Першому національному телеканалі,ТРК Ера
. - Ваш син навчається у з 5 років. Скажіть, це було його власне бажання чи Ваше?
- Знаєте, я сама з дитинства мріяла бути актрисою, але моя мрія залишилася нереалізованою через те, що у наш час не було таких можливостей для розвитку, як зараз. Мій син протягом року дивився передачі по ТРК . Якось він сказав: і показав на екран. Він сам записав телефон з титрів і мені прийшлося зателефонувати до редакції. Саме тоді «Сімбі» для зйомок потрібен був хлопчик 5 років. Ось таким чином Денис з першого дня перебування на «Сімбі» потрапив на телепроби. Як на диво, сину сподобалося на знімальному майданчику.З цього все і розпочалося.
- Як вплинуло навчання телевізійній справі на Вашого сина?
- У 2007 році перша дитяча телекомпанія святкувала своє 5-річчя. Денис уже тоді вів рубрику у передачі «Корпорація «Сімба». На п'ятиріччі телеведуча каналу «Інтер» Даша Малахова нагородила його як найкращого юного телеведучого. Він отримав статуетку і я сказала йому: . На нього це дуже вплинуло. Він став більш зібраним, відповідальним. Подорослішав, одним словом!
- Більшість з Ваших нинішніх учнів захотіли навчатися за власним бажанням чи за наполяганням батьків?
- Я не знаю, чи за наполяганням батьків, чи ні, але дітлахи приходять на заняття заздалегідь і з посмішками. Серед дітей є юні моделі, співаки, танцівниці, гумористи. Деякі батьки, які супроводжували своїх дітей на кастинг, зізнавалися, що вони хочуть, аби їхні діти просто спробували і зрозуміли чи варто їм займатися цією справою
. - Що є такого у Київському офісі , що ви хотіли б обов’язково мати у Василькові?
- У центральному офісі «Сімби» є всі технічні можливості для підготовки дітей до зйомок та виробництва якісних телепрограм. Потенційних талановитих дітей у місті Василькові виявилося достатньо багато. На сьогодні у нас уже є: зручне приміщення у центрі міста, отримане завдячуючи Васильківському міському голові Іващенку Сергію Григоровичу. Звичайно, нам хочеться бути більш мобільними – мати свою телевізійну камеру і спеціальне обладнання. Але на сьогодні у такі стислі терміни для розвитку нашої філії у нас багато уже що є. Насамперед, це активні батьки, які сприяють розвитку своїх дітей, та творчий колектив філії, який готовий розвивати дитяче телебачення у місті Василькові. Пригадаймо великого Сократа: «У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити». Я впевнена, що далі буде краще! Ми розвиваємося, щоб запалити у душах наших дітей сонце таланту!
рина Ярема

Оставить комментарий

*
*
*
Вы здесь: Отзывы О детском ТВ Солнце таланта