Как растёт "Симба"

Rate this item
(2 голосов)

ЯК РОСТЕ «СІМБА»
У кризу треба плакатися. Або жалітися друзям на важкі часи. Ті ж хто ані жалітися ані плакати не вміє, наполегливо працюють. І не тільки працюють, а й знаходять нові шляхи для розвитку. Саме про такі нові шляхи в період кризи  ми дізналися в Міжнародній асоціації дитячого телебачення «Сімба».

Ну по-перше чого «Сімба» не плаче й не скаржиться? Тому що Сімба, це Лев. А Ви коли-небудь бачили, щоб Лев плакав?  Тож для початку сімбовці підбили підсумки багаторічної роботи і приємно жахнулися: зроблено понад 150 циклових телепрограм для дітей («Соники» і «Корпорація «Сімба»). А якщо враховувати разові програми, кліпи й презентації дитячих конкурсів та фестивалів, вийде понад 300 оригінальних телевізійних проектів. Але вся ця праця не складається по шухлядах. Яскравий, жовтогарячий логотип Міжнародної асоціації дитячого телебачення «Сімба» можна побачити на багатьох центральних і обласних телеканалах. Зокрема на первому національному, ТРК «Ера», КРДТРК та інших обласних і місцевих телекомпаній України. То вже можна казати про певний напрацьований досвід роботи із дітьми.  Тому не дивно що з цього року  центральний офіс Міжнародної асоціації дитячого телебачення «Сімба» поступово перетворюється в «науково-дослідний-виховний» центр по роботі із дітьми, яки прагнуть досягти певних вершин у телебаченні та з фахівцями у сфері телебачення, які бажають працювати для дітей.
Звичайно, дехто посміхнеться – «теж мені професура!». То й нехай посміхаються. «Сімба» вже до цього звикла, ще тоді, коли  на початку діяльності, мало хто вірив, що діти потраплять на екрани дорослого телебачення.
Зараз вже немає сумнівів… Залишається тільки тверде бажання розвивати започатковану 7 років тому справу. І все частіше працівники Міжнародної асоціації дитячого телебачення «Сімба» чують питання «А як…?». Ну звичайно, телебачення – справа молода. А дитяче телебачення ще молодше. Можна сказати - не виросло з пелюшок. Тому й питань дуже багато: «Як написати сценарій?», «Які дисципліни читати вихованцям?», «Чим відрізняється виховання телевізійників від театрального гуртка?». Це тільки маленька купка питань… От щоб цілеспрямовано поділитися досвідом, вперше у Міжнародній асоціації дитячого телебачення «Сімба» започатковано проведення семінарів з профільних дисциплін, розроблена сітка «відкритих» телеуроків. Підготовка до зйомок  відбувається строго за учбовими планами, де прописані детально теми уроків, вправи і завдання. А до того влітку проведена колосальна робота по систематизації напрацьованого і створення методичних матеріалів по предметах «Відеоклас», «Сценічна мова», «Акторська майстерність». Для підготовки майбутніх акторів майже з пелюшок в цьому році на Сімбі відкрито студію раннього розвитку (для дітей від 1 року до 6). Для дітей від 4 до 9 років цікава «подорож до Европи» з ознайомленням англійської через музику та творчість. Спортивна студія, хореографічно-танцювальна студія, студія образотворчого мистецтва, студія розвитку маленьких геніїв та багато інших цікавих занять для дітей.
Саме ці методичні матеріали стали у нагоді,коли почали відкриватися філії Міжнародної асоціації дитячого телебачення «Сімба» не тільки у різних районах Києва, а й в різних містах України.
Багато дітей  мріє  стати зіркою телеекрану. А Сімба хоче щоб таких зірок було більше.
Основна відмінність розвитку дітей на Сімбі - виробництво власних дитячих телепрограм. У цьому їх відмінність від інших. У цьому їх неповторність.
Акторська майстерність - формує вірну емоційну оцінку навколишнього світу
Відеоклас - прищеплює вміння дивитися на себе з боку й адекватно оцінювати вчинки.
Сценічна мова - вчить зрозуміло й оригінально виражати свої думки.
А на знімальному  майданчику  вихованці вчаться застосовувати ці знання в комплексі й звикають до трудової дисципліни.
Така методика виховання дітей універсальна, оригінальна й перевірена роками й сотнями готових телепрограм.
Завдяки телешколі, комплексне професійне, веселе естетичне виховання й оригінальне трудове навчання формують УСПІШНУ ОСОБИСТІСТЬ
Правду кажуть: якщо  наполегливо йти, можна пройти усі перешкоди. Міжнародна асоціація дитячого телебачення «Сімба» ще тільки на початку важкого і прекрасного шляху виховання майбутніх працівників телебачення і впевнених в собі творчих людей. Планів багато, і будемо сподіватися, усі вони здійсняться. «Сімба» врешті решт перетвориться на справжнього Лева дорослого телебачення. І Ви разом із нею, якщо приєднаєтеся.

Оставить комментарий

*
*
*
Вы здесь: Отзывы О детском ТВ Как растёт Симба